۞ پیامبراسلام(ص):
عُنوانُ صَحیفَةِ المُؤمِنِ حُبُّ عَلیِّ بنِ ابی‌طالب(ع). سرلوحة پروندة هرمؤمن(قیامت)دوستی ومحبت علی بن ابی‌طالب(ع)است.(مستدرک حاکم، ج٣، کنزالعمال،ج١١، ص٦١٥)

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
ایده های جالب برای ورزش در منزل

ایده های جالب برای ورزش در منزل

بطری های پلاستیکی پرازشن : بطری های پلاستیکی را می توانید با آب هم پر کنید اما بهتر است باچیزی پرکنید که وزن بیشتری دارد اگر شن ندارید می توانید از خاک استفاده کنید. بطری ها جایگزین خوبی برای دمبل هستند با این بطری ها حرکات بی شماری می توانید انجام دهید مثل بالا بردن […]

بطری های پلاستیکی پرازشن :
بطری های پلاستیکی را می توانید با آب هم پر کنید اما بهتر است باچیزی پرکنید که وزن بیشتری دارد اگر شن ندارید می توانید از خاک استفاده کنید. بطری ها جایگزین خوبی برای دمبل هستند با این بطری ها حرکات بی شماری می توانید انجام دهید مثل بالا بردن وزنه با دو دست.

کیفی پر از لباس برای ورزش :

می توانید از کیف بزرگی که پر از لباس های زمستانی در فصل تابستان است یا برعکس استفاده کنید مطمئنا همچین چیزی در کمد دارید که بتوانید آن را با دو دست بلند کرده و وزنه بزنید.

پله ها هم می تواند وسیله ورزش باشد:

اگر در منزل پله دارید بسیار عالی است چون می توانید ورزش هایی مثل تقویت و لاغر کردن پاها را انجام دهید گام هایتان یکسان باشد. حرکت لانگ را هم می توانید با کمک پله ها انجام دهید و حتی از قوطی شنی برای بالا بردن مقاومت بهره ببرید

کتابها برای لباس ورزش:

شاید در کتابخانه منزل دایره المعارفی داشته باشید که تا به حال کسی استفاده نکرده باشد اما به دلیل وزنی که دارد انتخاب خوبی برای تمرینات شماست. کتاب را به عنوان دمبل بادستتان بلند کنید و بایستید و زانویتان را خم سپس دستتان را بالای سر ببرید این تمرین برای سوزاندن چربی ها مناسب است.

حتی با شانه های تان هم میتوانید ورزش کنید

کتاب را با دستانتان بردارید و دستتان را موازی روبروی سینه بگیرید بعد دست ها را بالا ببرید و به حالت اولیه برگردانید.

صندلی ها برای ورزش در خانه:

می توانید از صندلی داخل آشپزخانه استفاده کنید ، با کمک صندلی مقاومت لگن را بالا ببرید به جای قرار دادن پاها روی زمین آنرا کنار صندلی قرار دهید.

دستمال برای ورزش در خانه:

واقعا ابتکار خلاقانه ای است ازدستمال برای تمرین استفاده کنید ، با دقت در تصویر این حرکت را به درستی انجام دهید.
منبع:نمناک

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن