۞ پیامبراسلام(ص):
عُنوانُ صَحیفَةِ المُؤمِنِ حُبُّ عَلیِّ بنِ ابی‌طالب(ع). سرلوحة پروندة هرمؤمن(قیامت)دوستی ومحبت علی بن ابی‌طالب(ع)است.(مستدرک حاکم، ج٣، کنزالعمال،ج١١، ص٦١٥)

موقعیت شما : صفحه اصلی » رزمندگان اسلام
دیدار اعضای انجمن نقطه اسرار با خانواده معظم شهدا

دیدار اعضای انجمن نقطه اسرار با خانواده معظم شهدا

اعضای انجمن به نقطه اسرار به همراه مدیریت این انجمن با خانواده معظم شهدا دیدار کردند.  مدیر انجمن علمی فرهنگی نقطه اسرار به همراه اعضای این انجمن به دیدار خانواده معظم شهدا  رفته و ضمن تجدید بیعت با امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب و آرمان شهدای گرانقدر ایران اسلامی؛ صحبت های این عزیزان […]

اعضای انجمن به نقطه اسرار به همراه مدیریت این انجمن با خانواده معظم شهدا دیدار کردند.

 مدیر انجمن علمی فرهنگی نقطه اسرار به همراه اعضای این انجمن به دیدار خانواده معظم شهدا  رفته و ضمن تجدید بیعت با امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب و آرمان شهدای گرانقدر ایران اسلامی؛ صحبت های این عزیزان را شنیده و در صورت نیاز به ایشان در حل مشکلاتشان کمک کردند.

این انجمن در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب به جهت انجام دادن فعالیتهای علمی و فرهنگی  با موضوعاتی از جمله آموزش و تربیت بسیجیان، اثبات ولایت اهل بیت (ع) و موضوع ولایت فقیه، پاسخگویی به شبهات دینی و شرعی ، یادمان شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم و تلاش برای دفاع از اصول و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه فضای مجازی و مقابله با دشمن راه اندازی شده است.

 

مدیرانجمن علمی و فرهنگی نقطه اسرار عنوان کرد: سایت رسمی این انجمن جهت هرگونه ارتباط  و ایجاد همکاری در گسترش و پیشبرد اهداف خود  به آدرس www.noghteheasrar.ir آماده همکاری است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن