۞ پیامبراسلام(ص):
عُنوانُ صَحیفَةِ المُؤمِنِ حُبُّ عَلیِّ بنِ ابی‌طالب(ع). سرلوحة پروندة هرمؤمن(قیامت)دوستی ومحبت علی بن ابی‌طالب(ع)است.(مستدرک حاکم، ج٣، کنزالعمال،ج١١، ص٦١٥)

موقعیت شما : صفحه اصلی » وب سایت » وردپرس
دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس افزونه User Switching یک افزونه کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن قادر ورود به بخش کاربری هر کاربر بدون نیاز به وارد کردن نام‌کاربری و رمزعبور آنها خواهید بود و دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس فراهم می‌شود. این افزونه به صورت کاملا رایگان […]

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس
افزونه User Switching یک افزونه کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن قادر ورود به بخش کاربری هر کاربر بدون نیاز به وارد کردن نام‌کاربری و رمزعبور آنها خواهید بود و دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس فراهم می‌شود. این افزونه به صورت کاملا رایگان ارائه شده است و در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است؛ همچنین این افزونه توانسته است از میان +۹۰,۰۰۰ نصب خود امتیاز کامل ۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد.

نصب و راه‌اندازی افزونه
برای استفاده از این افزونه، ابتدا از طریق پایان همین مقاله اقدام به دانلود افزونه و نصب آن در سایت وردپرسی خود کنید. این افزونه تنظیمات خاصی را شامل نمی‌شود و دسترسی به قابلیت این افزونه که همان دسترسی به محیط کاربری هر کاربر در وردپرس است، از طریق بخش کاربران وردپرس در دسترس است.

کاربران وردپرس
برای اینکار کافی است وارد بخش همه کاربران شوید که از طریق بخش کاربران در منوهای پیشخوان وردپرس در دسترس است. با ورود به این بخش تمامی کاربرانی که در سایت شما عضو شده‌اند قابل مشاهده است که در کنار هر کاربر گزینه‌ای جدید به نام Switch To نمایان می‌شود. با کلیک بر روی این گزینه وارد پیشخوان آن کاربر باتوجه به محدودیت‌های نقش کاربری آن کاربر می‌شوید و امکان دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس فراهم می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن