۞ پیامبراسلام(ص):
عُنوانُ صَحیفَةِ المُؤمِنِ حُبُّ عَلیِّ بنِ ابی‌طالب(ع). سرلوحة پروندة هرمؤمن(قیامت)دوستی ومحبت علی بن ابی‌طالب(ع)است.(مستدرک حاکم، ج٣، کنزالعمال،ج١١، ص٦١٥)

موقعیت شما : صفحه اصلی » تکنولوژی
آینده تکنولوژی گوشی های هوشمند

آینده تکنولوژی گوشی های هوشمند

انقلاب گوشی های هوشمند هنوز ۱۰ سالش هم نشده اما به نظر میرسه که تکنولوژی این دستگاه ها به آخر خط خودشون رسیده. قدرت پردازش، عمر باتری و آسانی دسترسی آنها، در شکل فعلی، دیگه خیلی نمیتونه پیشرفت کنه و این سوال بوجود می آید که خوب بعدش چی میاد؟ گوشی های هوشمند در تکنولوژی […]

انقلاب گوشی های هوشمند هنوز ۱۰ سالش هم نشده اما به نظر میرسه که تکنولوژی این دستگاه ها به آخر خط خودشون رسیده. قدرت پردازش، عمر باتری و آسانی دسترسی آنها، در شکل فعلی، دیگه خیلی نمیتونه پیشرفت کنه و این سوال بوجود می آید که خوب بعدش چی میاد؟ گوشی های هوشمند در تکنولوژی های آینده چه جایی را به خود اختصاص داده اند؟

با این که جواب کاملا واضح نیست اما چندین فرضیه در مورد آینده تکنولوژی گوشی های هوشمند وجود دارد و همه اونا میگن که تا ۱۰ سال دیگه گوشی های هوشمندی که ما امروزه میشناسیم به تاریخ سپرده خواهند شد!

حتی شواهدی هم از این رویداد در دنیای امروزه قابل مشاهده است. شرکت های اپل و سامسونگ اخیرا روی بهبود دادن دستیار های هوش مصنوعی موبایل های خودشون مثل سیری و الکسا تمرکز کردند. این پروسه چیزی است که انتظار میره ادامه دار باشه و در تکنولوژی های آینده جای خوبی برای خودش باز کنه. نه فقط برای گوشی بلکه استفاده های خیلی زیادی میشه از این تکنولوژی داشت.

در ضمن تکنولوژی واقعیت افزوده که دنیای واقعی را با المان های دیجیتال غنی می کند، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. شاید دستگاه های آینده که ما استفاده کنیم به هدست های کوچکی تبدیل شده باشند ولی حتی در تکنولوژی های آینده ای دورتر، شاید این دستگاه، خود قسمتی از مغز شما را تشکیل دهد.

موسس کمپانی خودرو سازی خودرو های تمام برقی تسلا، آقای “ایلان ماسک” از شروع به کار کردن شرکتی سخن می گوید که هدفش تکامل و ارتقاء تکنولوژی ارتباط مغزی و ماشین می باشد. یک پلتفرمی که بلاخره در تکنولوژی های آینده، فاصله ذهن و ماشین را کم می کند.
منبع:
irancontent.net

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن