۞ پیامبراسلام(ص):
عُنوانُ صَحیفَةِ المُؤمِنِ حُبُّ عَلیِّ بنِ ابی‌طالب(ع). سرلوحة پروندة هرمؤمن(قیامت)دوستی ومحبت علی بن ابی‌طالب(ع)است.(مستدرک حاکم، ج٣، کنزالعمال،ج١١، ص٦١٥)

موقعیت شما : صفحه اصلی » تکنولوژی
آموزش عکس گرفتن از صفحه گوشی اندروید

آموزش عکس گرفتن از صفحه گوشی اندروید

برای تمامی کاربران گوشی ها پیش میاید که بخواهند گاهی از صفحه نمایش خود عکس بگیرند. روش عکس گرفتن در سیستم عامل های مختلف و حتی برند های مختلف متفاوت است. در این مطلب آموزش عکس گرفتن از صفحه گوشی اندروید را برای شما آماده کرده ایم. روش کار در اندروید ۴ و بالاتر کاربران […]

برای تمامی کاربران گوشی ها پیش میاید که بخواهند گاهی از صفحه نمایش خود عکس بگیرند. روش عکس گرفتن در سیستم عامل های مختلف و حتی برند های مختلف متفاوت است.
در این مطلب آموزش عکس گرفتن از صفحه گوشی اندروید را برای شما آماده کرده ایم.
روش کار در اندروید ۴ و بالاتر
کاربران میتوانند با نگه داشتن همزمان کلیدهای Power و کلید کم کردن صدا از صفحه گوشی خود عکس بگیرند. این روش روی گوشی‌ های شرکت‌ هایی همچون ،LG ، HTC ، Lenovo ، Xiaomi Motorola ، Sony ، Huawei و Nexus کارایی دارد. اسکرین شات‌ های تهیه شده در نسخه اندرویدی معمولا در بخشی جداگانه و در در پوشه Picture و سپس ScreenShot ذخیره میشوند.
این نکته را هم فراموش نکنید که بعضی از تلفن‌ های هوشمند در منوی پاور خود یک میانبر برای تهیه اسکرین‌ شات در نظر گرفته‌ اند. برای دسترسی به این راه میانبر کلید پاور را ۱ تا ۲ ثانیه نگه دارید. نگران هم نباشید، چرا که این اسکرین‌ شات از محتوای پشت منوی پاور تهیه میشود.
گوشی‌ های سامسونگی برای تهیه اسکرین شات باید دکمه پاور را به صورت همزمان با دکمه Home گوشی خود بگیرند. به صورت ویژه در برخی مدل‌های گوشی سامسونگ این کار بسیار راحتتر است و کاربران میتوانند با کشیدن دست خود به صورت افقی روی تمام صفحه نمایش‌ گوشی هوشمندشان، اسکرین شات تهیه کنند.
روش کار در اندروید پایین تر از ۴
اگر چه در اندروید کمتر از ۴ هیچ قابلیتی برای عکس برداری از صفحه ی نمایش گوشی وجود ندارد اما برخی شرکت های سازنده در گوشی های خود قابلیت عکس برداری از صفحه ی نمایش را قرار میدهند. مثلا در بسیاری از گوشی های سامسونگ با نگه داشتن همزمان کلیدهای Home و Power عکس گرفته میشود یا در بعضی دیگر باید کلید Back را نگه دارید و کلید Home را دو بار بزنید یا کلید Back و Home را همزمان با هم نگه دارید و همچنین در بعضی دیگر باید کلید Back و Power را همزمان نگه دارید.
در گوشی های Xperia باید کلید Power را نگه دارید و بعد گزینه Take ScreenShot را بزنید و در گوشی های HTC با نگه داشتن کلیدهای Back و Home میتوانید عکس بگیرید.
منبع:
sarzamindownload.com

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن